VĚTRACÍ MŘÍŽKY


Vyberte si typ, tvar, velikost a nakonec barvu mřížky.

 

 

 

 

KRUHOVÁ MŘÍŽKA VENTILA KPM

 

Kruhová větrací mřížka je určena pro zakončení kruhového vzduchotechnického potrubí. Je vybavena síťkou proti hmyzu a přírubou pro snadné zasunutí do potrubí.

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT

 

Varianta MAX s širším okrajem 25mm pro zakrytí většího otvoru.

 

 

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT

 

 

 

HRANATÁ MŘÍŽKA VENTILA HPM

 

Hranatá větrací mřížka je určena pro zakončení hranatého vzduchotechnického potrubí. Je vybavena síťkou proti hmyzu a přírubou pro snadné zasunutí do potrubí.

               

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT

 

 

 

Větrací mřížka se síťkou

 

Větrací mřížka je určena pro zakončení vzduchotechnického potrubí o rozměru 55x110 mm. Je vybavena síťkou proti hmyzu a přírubou pro snadné připojení k potrubí.

 

Větrací mřížky nabízíme ve čtyřech barvách (bílá, hnědá, béžová, cihlová). Vyrobeno z vysoce odolného ABS plastu s ochranou proti UV záření.

               

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

Větrací žaluzie s přírubou

 

Větrací mřížka se samotížnou žaluzií slouží k zakončení vzduchotechnického potrubí.

 

K dostání ve čtyřech barvách (bílá, hnědá, béžová, cihlová). Vyrobeno s vysoce kvalitního ABS plastu a ochranou proti UV záření.

               

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

 

Protideštové mřížky s klapkou a přírubou

 

Mřížka zabraňuje stékání vody do potrubí a je také opatřena zpětnou klapkou, která propouští vzduch jenom jedním směrem a zároveň zabrání zpětnému nasávání vzduchu z okolí.

 

Větrací protidešťové mřížky dodáváme v různých barevných provedeních (bílá, hnědá, béžová, cihlová). Jsou vyrobeny ze dvou dílů pro pohodlnou montáž. 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

 


Větrací mřížka se zpětnou klapkou.

 

Ventilační mřížka je vyrobena z ABS plastu. Mřížka je vybavena zpětnou klapkou, která zabrání vniknutí nežádoucích pachů nebo studeného vzduchu z okolí do potrubí.

 

Mřížku můžete zakoupit v různých barevných provedeních (bílá, hnědá, béžová a cihlová). Montují se jak na fasádu, tak do interiérů bez potřeby nářadí k montáži. Jednoduše mřížku nasadíte do potrubí o rozměru 60x204 mm. 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPIT